Dana Janská
Kostelec nad Orlicí
tel: 733 183 799
email: dana.janska@centrum.cz

pojištění, spoření, stavební spoření, investice, úvěry, hypotéky, půjčky - Královehradecký kraj,Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Vamberk, Dobruška atd

Spoření a investice

Ráda bych Vás, touto cestou informovala o některých změnách, které jsem se s ohledem na situaci na finančním trhu a na moje profesní svědomí rozhodla podniknout. Jedná se především o investice a spoření do budoucnosti.  Jelikož nejsem pevně přesvědčena o zhodnocení, tak i uchování hodnoty vložených peněz do některých spořících a investičních produktů, začala jsem se zajímat o jiné cesty, jak peníze investovat a zároveň mít jistotu uchování jejich hodnoty, popřípadě zhodnocení.  Velmi mě zaujalo spoření do zlata, které, jak jsem zjistila je dostupné všem, nejenom bohatým. Každý člověk může pomoci spoření do zlata chránit svou budoucí životní úroveň a spořit na cokoli bezpečně, nezávisle na hospodaření státu, banky či lokální ekonomiky. Jestli máta zájem o podrobnější informace, kontaktujte mě emailem nebo na tel. čísle 733 183 799.

Samozřejmě dále pracuji pro pojišťovnu Generali,co se týká Vašeho pojištění aut, majetku, osob či podnikání a doufám, že se na mě budete i nadále s důvěrou obracet.

váhy zlata.JPG
INVESTIČNÍ ZLATO

Investiční zlato - proč investovat?

Zlato je používáno jako platidlo už po několik tisíciletí. Lidé už po dlouhé generace ví, že zlato si na rozdíl od papírových peněz dokázalo po generace uchovat vždy dlouhodobě svoji hodnotu. Seznamte se blíže s investičním zlatem.

Možnosti investice do zlata:
Spořící plán
Pokud jste typ "spořícího klienta" a více Vám vyhovuje průběžné odkládání finančních prostředků, pak Vám nabízíme výjimečný produkt - nákup zlata formou splátek.

Jednorázový nákup
Pokud disponujete volnými prostředky ve výši alespoň 30.000 Kč, pak si můžete pořídit investiční zlato formou jednorázového nákupu.

 

 

vypočet zlata1.JPG
sleva 20% na pojištění domu
AKCE-DŮM
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one